Iran Aviation Forum

امتیاز موضوع:
  • 1 رأی - میانگین امتیازات: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
بورسیه خلبانی
Thumbs Up 
سلام دوستان
من شاهو کریمی هستم عضو جدید وبسایت

من به کمک بعضی از دوستان عاشق پرواز و البته با همکاری و مشاوره متخصصین سازمان هواپیمایی کشوری در بخش معاونت استاندارد پرواز و همچنین متخصصین برجسته کشور در امر روانشناسی هوانوردی که مورد تایید سازمان هواپیمایی کشوری می باشند اقدام به تاسیس یک بنیاد جهت کمک به بچه های عاشق پرواز هستیم . بچه هایی که به دنیا اومدن که خلبان بشن (pilot-born) .

هدف اصلی ما کمک به دوستایی هست که شرایط زیر رو دارا هستند:

1) عاشق پرواز هستند و انگیزه بالایی دارن واسه خلبان شدن.

2) توانایی های فیزیکی و روانشناختی لازم رو دارا باشن برای شغل خلبانی.

3) از لحاظ مادی بضاعت کافی برای شرکت در آموزش خلبانی رو نداشته باشن. ( با توجه به هزینه بالای آموزش پرواز که باعث شده اکثر کسایی که وارد این عرصه شدن صرفا پشتوانه مالی دارن و نه لزوما شایستگیهای لازم)

انشا اله در تلاش هستیم که وبسایت در اردیبهشت ماه 98 شروع به کار کنه و قطعا در آینده اطلاع رسانیهای لازم رو انجام میدم.

دو تا خواهش از دوستان و مدیر وبسایت دارم:

اول اینکه لطفا مدیریت محترم وبسایت پیام بنده رو تایید کنن تا به دوستان عاشق پرواز اطلاع رسانی لازم انجام بشه.

دوم اینکه از دوستان عزیزی که این پیام رو میخونن خواهش میکنم به همه اطرافیان دوستان و آشنایان اطلاع رسانی کنند تا سریع پخش بشه چون هدف ما اینه که استعداد یابی کنیم .

هدف کوتاه مدت ما اینه که در سال اول و دوم هر ساله حدود 3-4 نفر رو بورسیه کاملا رایگان کنیم برای آموزش خلبانی (ppl, cpl, IR) و البته برنامه های بلند مدت زیادتری داریم که در آینده متعاقبا اعلام میشه.

ممنونم از وقتی که گذاشتید.

با تشکر
شاهو کریمی
پاسخ

پیام‌های داخل این موضوع
بورسیه خلبانی - توسط shahofoundation - 2019/02/11، 04:44 PM
RE: بورسیه خلبانی - توسط Pilotskr - 2019/04/14، 03:35 PM
RE: بورسیه خلبانی - توسط Loveflight - 2019/04/21، 12:40 PM
RE: بورسیه خلبانی - توسط behdad - 2019/05/07، 08:20 AM
RE: بورسیه خلبانی - توسط Minu_mjd - 2020/05/06، 01:01 AM
RE: بورسیه خلبانی - توسط Erfan.fr - 2020/05/27، 08:24 AM
RE: بورسیه خلبانی - توسط IRAN - 2021/05/20، 08:44 PM